Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w:

poniedziałki 7.10 i 14.10,
środy 2.10, 9.10 i 16.10
oraz piątki 4.10 i 11.10 i 18.10

w siedzibie naszego Klubu przy ul. Reymonta 21a o godzinie 19:00.

Sekcja freedivingowa to cotygodniowe treningi od listopada do połowy maja. W tym czasie ilość i zakres treningów znacznie przekracza minimum programowe kursu PZOB (Płetwonurek z Zatrzymanym Oddechem - poziom basenowy), który rozpisany jest na 5 dni szkoleniowych, a więc tyle ile przypada na jeden miesiąc spotkań sekcji.

Krabowi freediverzy odnoszą sukcesy na zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Uzyskać wysoki wynik podczas zawodniczego debiutu w pierwszym sezonie treningów? W Krabie nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy dumni z rosnącej w siłę – i to w tak spektakularny sposób - jedynej w swoim rodzaju sekcji freedivingowej w Krakowie.

Więcej informacji na http://www.krab.agh.edu.pl/sekcja-freedivingowa