Basenowe intro nurkowe z AKP KRAB AGH 24.07.2022

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem! Dobrze trafiłeś! Przyjdź w niedzielę 24 lipca na basen w Piekarach koło Krakowa (link) i weź udział w intrze nurkowym prowadzonym przez naszych instruktorów.
Intro to innymi słowy nurkowanie zapoznawcze, w czasie którego dowiesz się, jak to jest przebywać pod wodą. Ubierzemy Cię w odpowiedni sprzęt (butla, automaty, płetwy itp.) i pod czujnym okiem instruktora rozpoczniesz swoją podwodną przygodę. Przed wejściem do wody czeka Cię także krótki wstęp teoretyczny, w czasie którego dowiesz się jak w prosty sposób komunikować się pod wodą  oraz dowiesz się co nieco o działaniu sprzętu nurkowego.
Wstęp teoretyczny oraz nurkowanie zajmą około godzinę.
Koszt intra basenowego: 150 zł
/Płatność tylko gotówką - nie mamy terminala/
Zainteresowana/y? Mamy nadzieję że tak! Aby zapisać się na nurkowanie wypełnij formularz zgłoszeniowy: LINK a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy wszelkie szczegóły.
Kilka praktycznych informacji odnośnie nurkowania zapoznawczego:
- prosimy o przyjście na basen minimum 45 min przed planowaną godziną nurkowania - w tym czasie dobierzemy Ci sprzęt oraz przekażemy kilka teoretycznych informacji
- weź ze sobą rzeczy typowe na basen: strój, klapki, ręcznik itp.
- możesz zabrać ze sobą także zwykły t-shirt, który ubierzesz na strój kąpielowy - pozwoli na to bardziej komfortowe nurkowanie - bez żadnych otarć spowodowanych sprzętem nurkowym.

Do zobaczenia na basenie!
Jeśli masz jakieś pytania to zachęcamy do kontaktu.
PS. A tak wyglądało intro basenowe w styczniu: LINK
PS.2 W czasie wakacji planujemy zorganizować dwa basenowe intra nurkowe. Pierwsze 24 lipca, natomiast drugie - 21 sierpnia.