Ważne wydarzenia
Krab wciąż największym klubem nurkowym w Polsce

 Kolejna Złota Blacha za zwycięstwo w rankingu KDP ZG PTTK.

2017-01-25

Aktualności

Krabowa wyprawa na Murter

 Zeszłoroczny Murter Was zachwycił, dlatego serdecznie zapraszamy na powtórkę w te wakacje - 06.07-14.07 w słonecznej Chorwacji <3

Najlepsze życzenia

Radosnych Świąt Wielkanocnych, wielu miłych chwil wśród najbliższych i przyjaciół. Wiosennej pogody oraz pogody ducha. Smacznych potraw i mokrego dyngusa

życzy

Zarząd AKP Krab AGH

Harmonogram kursów w sezonie 2018

Mamy to! Wszystkich zainteresowanych szkoleniem nurkowym w Krabie zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem kursów w sezonie 2018 na http://krab.agh.edu.pl/kursy . Zapisy odbywają się w siedzibie Klubu.

Artur Król członkiem Komisji Działalności Podwodnej

Miło nam poinformować, że podczas Krajowej Konferencji Aktywu Podwodnego PTTK Artur Król został wybrany na Członka Komisji Działalności Podwodnej PTTK - CMAS. W przeszłości Artur pełnił funkcję Szefa Zespołu Roboczego ds. szkolenia z zakresu stopni technicznych. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy satysfakcji z nowej roli oraz samych sukcesów.

 

Warsztaty nurkowe

 Zapraszamy na warsztaty basenowe w pełnym sprzęcie nurkowym oraz  te „gadane” odbywające się w siedzibie klubu. Nie martwcie się, i na nich prowadzący nie zamęczą Was suchą teorią :)