Ważne wydarzenia
Krab wciąż największym klubem nurkowym w Polsce

 Kolejna Złota Blacha za zwycięstwo w rankingu KDP ZG PTTK.

2017-01-25

Aktualności

Wyprawa na Hvar

Jedziemy na wakacje! Klub będzie zamknięty od 15 do 24 września - ponad czterdziestoosobowa wyprawa na Hvar niemal wyczyściła magazyn ze sprzętu. W międzyczasie dopinamy na ostatni guzik przygotowania do rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Informacje wkrótce, stay tuned!

Najazd Krabów na Koparki vol 2

W ostatnią sobotę Kraby opanowały Koparki w Jaworznie. Mimo niesprzyjającej pogody frekwencja i humory dopisały. Zanurkowało 37 osób, a towarzyszyło im kolejnych kilkanaście spędzając na powierzchni miły czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Kraby na XIV BMP we Freedivingu

Krabowa Sekcja Freedivingowa rośnie w siłę i odnosi kolejne sukcesy! Poniżej krótka relacja naszego kolegi Kamila Klocha z Basenowych Mistrzostw Polski we Freedivingu, z dumą zachęcamy do lektury!

Morski obóz szkoleniowy Elba 2017

Wszystko co dobre szybko się kończy... Czwarty morski obóz szkoleniowy na Elbie przeszedł już do historii.

Warsztaty podczas Demo Days na Zakrzówku

Krab na dobre rozgościł się już na Zakrzówku. 13 i 14 maja można było nas spotkać podczas Demo Days na stoisku AKP Krab AGH & KDP CMAS. Zorganizowaliśmy serię warsztatów na wodach otwartych, na których frekwencja mile nas zaskoczyła! To naprawdę super, że taka forma szlifowania umiejętności cieszy się Waszym zainteresowaniem. Dziękujemy uczestnikom, niezależnym testerom sprzętu :) oraz sympatykom, którzy odwiedzili nas czysto towarzysko. Nie ma to jak udany weekend!