Autor Wątek: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks  (Przeczytany 6163 razy)

Offline Roman WALCZYK

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 610
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1 Instruktor Freedivingu mobile: +48 530 503 007
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień 2014, 08:41:43 »
To tak jakby za zezwoleniem Zarządu wprowadzić reklame kursów szkoleniowych tylko jednego instruktora
No nie, SSSS na to nie pozwoli!
If you are good at something never do it for free.

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień 2014, 10:23:19 »
Klub prowadzi działalność szkoleniowa oraz organizuje wyjazdy, wiec promocja wszelkich nieklubowych akcji tego typu, jako potencjalnie konkurencyjnych, wymaga specjalnej zgody Zarządu.

Klub natomiast nie oferuje usług z zakresu serwisu sprzętu, wiec oferowanie takich usług klubowiczom przez klubowiczow, na takich czy innych warunkach, stanowi uzupełnienie oferty Klubu, a nie konkurencje dla niej i forum, jako wciąż podstawowy kanał komunikacji miedzy klubowiczami, jest jak najbardziej właściwym miejscem do prezentowania takich ofert i ta możliwość otwarta jest dla wszystkich klubowiczow. Oczywiście dobra praktyka jest uzyskanie zgody Zarządu, szczególnie w przypadkach wątpliwych.

Co tu trudnego do zrozumienia?
live 'n let diVe

Offline Yeald

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1, MNO, MNA, MPE, PN1, MSS, MZB, MPM
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpień 2014, 20:13:37 »
Nie chce mi się ciągnąć tej bezproduktywnej dyskusji.

Chciałem tylko powiedzieć, że jeżeli ktoś prowadzi serwis, sklep, etc., jest aktywnym klubowiczem lub osobą zasłużoną dla Kraba i ma ochotę zaoferować jego członkom atrakcyjną ofertę, rabaty, testy, to zawsze się może zwrócić do Zarządu o zgodę na publikację "reklamy".

Tyle z mojej strony w tym temacie.
Pozdrawiam

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sierpień 2014, 21:16:17 »
Nie chce mi się ciągnąć tej bezproduktywnej dyskusji.
Jakiś sens jednak ta dyskusja miała bo uświadamia nam że tego typu posty nie "spadają z nieba" a sa konsultowane z Zarządem i nie każdy je sobie może wystawić. Wystarczy je np. zaznaczyć czerwonym kólkiem i będzie po sprawie

Chciałem tylko powiedzieć, że jeżeli ktoś prowadzi serwis, sklep, etc., jest aktywnym klubowiczem lub osobą zasłużoną dla Kraba i ma ochotę zaoferować jego członkom atrakcyjną ofertę, rabaty, testy, to zawsze się może zwrócić do Zarządu o zgodę na publikację "reklamy"
Trzymam za słowo Prezesie i nigdy w to nie watpiłem ze taka możliwość istnieje  ale wolałbym aby KRAB przy takim swobodnym podejsciu do tego typu tematów  nie zmieniał się powoli w giełdę prywatnych ofert,  bo ludzi prowadzących serwisy, sklepy i wyprawy nurkowe a jednocześnie zasłużonych dla KRABA mamy  tylu że jak tylko dowiedza sie o takiej możliwości reklamy to na pewno nie omieszkają z niej masowo skorzystać.

Pozdrawiam Jacek 8)
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2014, 21:36:14 wysłana przez jackdiver »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Wrzesień 2014, 10:02:43 »
http://i168.photobucket.com/albums/u183/aostling/divingsuit.jpg

oddam do serwisu ;)

do serwisowania tego cuda to bys potrzebował płatnerza, albo w ostateczności dobrego kowala! :)
live 'n let diVe

Offline panq

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: MA
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Wrzesień 2014, 23:01:27 »
Foka, dostarcz do mnie, to zobaczymy co da się zrobić :)

P.S.
Skoro tak wszyscy mogą się reklamować, to nadmienię, że zarówno ja jak i Tomek Urban (vel "Obły") również serwisujemy sprzęt ;)
Jeżeli coś jest głupie, ale działa - to nie jest głupie.
/ tel. 696 47 30 62

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: Serwis suchych skafandrów i automatów Apeks
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Wrzesień 2014, 09:22:03 »
P.S.
Skoro tak wszyscy mogą się reklamować, to nadmienię, że zarówno ja jak i Tomek Urban (vel "Obły") również serwisujemy sprzęt ;)
To ja, dla przypomniena wszystkim klubowiczom nadmienię, że też od lat serwisuje sprzęt nurkowy wszelkiej maści ale cennika tutaj nie będe wystawiał bo uważam że tak nie wypada w stosunku do innych serwisantów i że do tego powinien powstać osobny dział reklamy.
Pozdrawiam Jacek  8)
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2014, 15:54:34 wysłana przez jackdiver »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl