Autor Wątek: 1% podatku  (Przeczytany 1113 razy)

Offline Yeald

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1, MNO, MNA, MPE, PN1, MSS, MZB, MPM
1% podatku
« dnia: 16 Luty 2011, 09:49:52 »
Cześć

Ma ktoś propozycję, komu mogę ofiarować mój 1% podatku w tym roku?
Z moich znajomych - na szczęście - nikt go nie potrzebuje, ale może przyda się komuś z waszych znajomych?

Gdyby ktoś miał jakieś propozycje, to proszę o wiadomość w tym temacie lub na PW do końca Lutego.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Yeald »

Offline POSTER

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
1% podatku
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2011, 19:35:47 »
Ahoj !

Jesli ktos jeszcze nie zdecydowal albo nie ma pomyslu co poczac ze swoim 1% to pozwalam sobie umiescic ponizej maila - prosbe mojego Przyjaciela oraz jego Zony (naszej Klubowiczki tak na marginesie).
Z gory dziekuje za pomoc w Ich i wlasnym imieniu.

Pozdrawiam

Cytuj (zaznaczone)
Kochani,
 
jak wiecie nasza córeczka Lena urodziła się z całkowitym obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia.
 
Jesteśmy po konsultacji w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Lenę czeka 3 lub więcej operacji, z których pierwsza już w czerwcu.
Jest duża szansa, że tę czerwcową uda się sfinansować z NFZ, jednak możliwości finansowania kolejnych w ten sposób są znikome.
Każda z operacji to koszt rzędu 15 tysięcy złotych, nie wliczając kosztów opieki pooperacyjnej.
 
Chcieliśmy Was prosić o przekazanie Waszego 1% podatku na konto Leny w Fundacji Rozszczepowe Marzenia, KRS 0000248920.
W pozycji "informacje uzupełniające" należy wpisać "LENA GAWLIK".
 
Dysponowanie środkami zgromadzonymi na subkoncie Leny w Fundacji odbywa się wyłącznie na podstawie przedstawionych rachunków za leczenie i rehabilitację Leny.
 
Jeżeli zechcecie, przekażcie naszą prośbę znajomym.
 
Wdzięczni
 
Madzia, Mila, Lena i Remik
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez POSTER »