Autor Wątek: Ale jaja cd.  (Przeczytany 278497 razy)

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Wrzesień 2005, 23:29:07 »
Kiedyś dzwoniłem na numer ogólny ponieważ zwineli kolegę w Katowicach aby sie dowiedzieć o komisariat na który mogli go zwinąć . Po zastosowaniu przez dyspozytora planu A czyli spychoterapii na właściwy dla mojego rejonu kaomisariat dowiedziałem sie że oni wogóle nie wiedzą jakie są komisariaty w katowicach . I to chyba wszystko w tym temacie  :oops: przed wczoraj zwineli koleżance auto zgłosiła zapewne bedąc w szoku policji (po co? Nie wiem ale to detal). Oczywiście wypytali ją o wszystko co konieczne czyli o kolor tapicerki i rozmiar buta oraz inne nic nie znaczące pierdoły  :mrgreen:  Ale to nic auto odszukałem w ciągu godziny odkupiłem za 2000 i wróciło do właścicielki . Natomiast te osły zaczeły robić afere że jak odnalazła auto to nie wolno jej było go ruszać i wogóle i w szczególe  ](*,) Zrobili wielce profesjonalna wizje lokalną jak to było kiedy je znalazła  :mrgreen: kazałem jej powiedziec że znalazła pod blokiem aby nie musiała daleko łazić . Strasznie sie dziwowali  :oops: Generalnie taka żenada że sie płakać chce każdy w krakowie wie kto kradnie ile i o której godzinie .Policja to poprostu błazny i pajace a większość z nich jak już cos wykryje to albo ma układ albo sprzedaje info za kase zreszta w tym podpunkcie trudno miec do nich żal bo gówno zarabiaja . no i tak kabarecik leci  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Wrzesień 2005, 12:53:36 »
no niestety, swieta prawda.
Jak mi kiedys zwineli auto i zglosilem to na policje, to oczywiscie po przesluchaniu i grozbach, ze jesli robie jakis kant to cos mi tam grozi z jakiegos paragrafu (tyle razy mi to powtarzali, chyba po to zebym sie przestraszyl i zrezygnowal ze zgloszenia, co by im glowy nie zawracac), poinformowano mnie, ze po miesiacu dostane informacje o postepach sledztwa. Po dwoch tygodniach przyszlo zawiadomienie oczywiscie o umorzeniu z powodu niewykrycia i takie tam pierdoly. Ale najlepsze jest to, ze data, ktora widniala na pismie miala byc dopiero za dwa tygodnie :x
Wniosek jaki wyciagnalem z tego: po moim wyjsciu z komisariatu, wysmazyli takie pismo o umorzeniu, zeby juz nie ruszac dupy, tylko ktos sie jebnal i wyslal to za wczesnie.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Wrzesień 2005, 13:05:14 »
Ja mialem tak samo jak mi ukradli rower pare lat temu (jeszcze w Tychach wiec to krajowy standard).
Przeciez nie beda latac po miescie i szukac roweru  [-X  no ale auto jednak jest troche wieksze i drozsze..
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Październik 2005, 13:27:01 »
No to sa juz prawdziwe jaja:

"Tomasz Lis (39 l.), Piotr Walter (38 l.) i Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) zajęli czołowe miejsca na liście 12. najseksowniejszych Polaków. Najwyżej notowany aktor, Paweł Małaszyński (29 l.) - bohater serialu "Magda M.", pojawił się dopiero na miejscu siódmym. Seksowną dwunastkę przygotował tygodnik "Gala". "
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline maciek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Październik 2005, 07:47:14 »
to też jest niezłe tylko głośniki trzeba włączyć

http://www.starnet.gliwice.pl/~scigany/oksana.wmv

 :wink:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez maciek »
pozdrawiam serdecznie

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Październik 2005, 09:34:35 »
"interesowania, no tego znaczy sie... dyskoteka, chlopaki... no przyszlosc znaczy sie" no i wsio jasno!! dziewucha ma poukladane w glowie, te no proirytety znaczy sie a wy se z niej jaja robicie... nieladnie!!  :lol:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Listopad 2005, 10:56:58 »
Cytat z pl.rec. nurkowanie:

"PADI - układ podobny do związku z panienką z agencji towarzyskiej, której za
każdą przyjemność musisz dopłacać wg szczegółowego cennika, nieustannie
czując się wydymany

CMAS - jest jak związek z kobietą na poziomie, który początkowo wymaga
więcej wysiłku, ale szybko, także w dłuższym terminie daje więcej
satysfakcji i jest znacznie mniej kosztowny"

 :D  :D  :D  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline TomekB

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Listopad 2005, 08:33:34 »
Doobbbrreee  =D>
 :lol:  :mrgreen:  :lol:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez TomekB »
2Dive or not 2Dive?
That\'s not a question!
2Dive 4 sure!!!

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Listopad 2005, 09:28:10 »
Z onetu:

Piłkarze okradzeni... z wódki i zakąski

"Działacze i piłkarze Klubu Sportowego Rasel Dygowo zamierzali uroczyście zakończyć rundę jesienną sezonu 2005-2006. Niestety, za sprawą rabusiów uroczystość nie odbyła się.
Dzień wcześniej złodzieje wyłamali skobel i wyważyli drzwi od szatni. Z pomieszczenia wynieśli 40 butelek wódki i 6 kg kiełbasy. Policjanci złapali rabusiów, mieszkańców Dygowa, ale za późno. Zdążyli już bowiem opróżnić zapas alkoholu i odpowiednio go zakąsić."

ode mnie komentarz: Jesli bylo dwoch rabusiow to mamy chyba nowy rekord Guinessa :lol:  :D  :D  :D  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Listopad 2005, 09:03:48 »
Uwaga, Pierwszy Mulat RP nam zaczyna blaknąć!
z interii:
"Puls Biznesu" opublikował obszerny wywiad z przewodniczącym Samoobrony, wicemarszałkiem Sejmu Andrzejem Lepperem. Porównuje niektóre jego wypowiedzi na te same tematy z 26 sierpnia i w wywiadzie publikowanym w "PB" 18 listopada.

O prywatyzacji (26 sierpnia): Prawie 95 proc. prywatyzacji przeprowadzono z naruszeniem prawa! Trzeba je sprawdzić! A jeśli inwestor złamał prawo... Zakład nie jest twój! . 18 listopada: Prywatyzacja jest dobra, byle Polacy na tym zarabiali. To, co zostało - poza kilkoma firmami strategicznymi - trzeba jak najlepiej sprzedać. Zawsze tak mówiłem.

O podatku PIT (26 sierpnia): Progresywny! Najwyższa stawka 50 proc.! Od dochodów powyżej 12 tys. zł miesięcznie!. 18 listopada: Odchodzimy od tego! Te 50 proc. nie ma sensu. Tak naprawdę prawie nikt by tego nie płacił, a tylko awantura i zamieszanie.

O socjalizmie i poglądach (26 sierpnia): Jestem socjalistą - tak jest!! Jesteśmy partią lewicy socjalistycznej, jesteśmy socjalistami!!. 18 listopada: Ja jestem kapitalistą! Partia socjalistyczna nie ma dziś szans! Ja wybieram kierunek socjalliberalny...

O Leszku Balcerowiczu (26 sierpnia): Powinien stanąć przed Trybunał Stanu. Choćby za prywatyzacje, za reformy gospodarcze. 18 listopada: Wcale nie musi odchodzić, on dobrze wykonuje to, co mu każe ustawa. Na jego miejscu każdy ekonomista robiłby to samo...

O liberalnych ekonomistach (26 sierpnia): Oni nie mają pojęcia, jak ratować Polskę, jak rządzić! Rządy słuchają doradców, którzy prowadzą politykę liberalną typowo... 18 listopada: Popiera nas Centrum im. Adama Smitha, pan Robert Gwiazdowki też mnie poparł. Spotkałem się z biznesem, z panami Kulczykiem, Niemczyckim, Malinowskim. Słucham ich rad, pewne rzeczy mi się modyfikują...
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))