Autor Wątek: Kurs na ratownika - KONCZYMY  (Przeczytany 4196 razy)

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
Kurs na ratownika - KONCZYMY
« dnia: 15 Marzec 2006, 09:34:04 »
Tak wiec wszystko sie juz w miare dogralo i sprawa wyglada w ten sposob:

Dzisiaj tj. sroda 15.03.06 prosze o wplaty w magazynie -  300zl (zakladam ze przyjdzie i wplaci te 12 osob, ktore sie zdeklarowaly, jesli nie cena pojdzie w gore, bo nie policzylem zadnego marginesu bezpieczenstwa)
Baseny  (na Wisle) zaczniecie w sobote 18.03.06 o godz. 12,00 (45min) i w niedziele 11-12,30.
Jak zauwazyliscie nie sa to terminy krabowskich basenow, tak wiec trzeba bedzie za nie uiscic oplate extra (6zl studencki, 8zl normalny za 45min). To bedzie tzw. kurs podstawowy. Pozniej bedziemy kombinowac, zeby zbic te dodatkowe koszty.

Tak wiec zapraszam do magazynu dzisiaj wieczorem od 19 do 21.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2006, 09:16:15 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2006, 11:08:24 »
Nie, te terminy nie sa zafiksowane. Sa wziete tylko na ten tydzien, zeby zaczac, bo WOPR naciskal. Pozniej sie spotkamy i uzgodnimy, inne pasujace wszystkim terminy.

Co do basenow w poza Krakowem to mysle, ze reszta niezmotoryzowana by narzekala (chyba, byscie sie podwozili na wzajem)  i dochodza koszty paliwa. Ale jak wczesniej napisalem, pozostale zajecia beda do dogadania.

Niestety dostalem przed chwila maila, ze jedna osoba sie juz wykruszyla tak wiec cena rosnie do 330zl. :(
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marzec 2006, 09:20:24 »
Przykro mi, ale ze wzgledu na to, ze pozostalo tylko 5 - ciu chetnych na kurs ratownika, odwołałem go. Przy takiej ilosci osob (3600/5=720) cena wynosi wiecej, niz gdybyscie robili to w WOPRze jako ludzie z ulicy (600zl).

Pozdrawiam

P.S. Ci. ktorzy juz zaplacili, moga odebrac pieniadze w magazynie w wiadomych godzinach.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline kolucho

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2006, 00:43:11 »
Witajcie.. mam takie pytanko a mianowicie czy na kurs MRW mozna sie jeszcze zapisac i czy moga w nim uczestniczyc osoby nie zwiazane z Krabem :?: Moze takie rozwiazanie doprowadziloby do wystartowania kursu :) Pozdrawiam :mrgreen:
PS
tak na marginesie to wydaje mi sie ze gdyby nadac troszke rozglosu szkoleniu to uczestnikow byloby znacznie wiecej ze wzgledu na baaaaardzo korzystna cene jak na krakowskie realia (cena takiego kursu jesli zapytacie sie w WOPRze wynosi powyzej 500 zl :!: ) wiec szczerze zachecam niezdecydowanych..
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez kolucho »