Autor Wątek: Krabowe życie na fotografii  (Przeczytany 755 razy)

Offline Karolcia_M

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Krabowe życie na fotografii
« dnia: 30 Wrzesień 2016, 13:36:13 »
Cześć,

Prace remontowe siedziby idą do przodu i już powoli możemy zacząć mysleć o zdobieniu ścian zdjęciami. Po części będziemy wkorzystywać stare fotografe, które wisiały w poprzednich klubach, ale też chcemy uzupełnić galerię o nowe prace.

W związku z tym, chciałam zaprosić wszystkich Krabowiczów do dzielenia się pracami WŁASNEGO autorstwa*, które związane są z nurkowaniem i/lub życiem klubowym, zarówno tym pod wadą jak i nad wodą. Z przesłanych zdjęć wybierzemy te, które zostaną powieszone na klubowych ścianach i/lub też użyte do stworzenia Krabowego kalendarza na rok 2017.
Dla wyróżnionych przewidziane są upominki od klubu.

Ci z was, którzy posiadają Facebooka, proszeni są o umieszczanie zdjęć w galerii wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1777021812576712/
Facebook ma o tyle przewagę nad forum, iż pozwala inny Krabowiczom w łatwy sposób, poprzez tzw. "lajkowanie", wyrazić swoje upodobanie do zdjęcia.

Osoby nie korzystajće z Facebooka, proszę o publikowanie prac w niniejszym temacie do: 23.10.2016 godzina 19.00. Zostaną one przeze mnie dodane go galerii na Facebooku z adnotacją o autorze.

 *Dodanie zdjęć do powyższego tematu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zdjęć przez APK Krab w realizacji zadań własnych, a w szczególności w celach promocyjnych.

 Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, archiwizację, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie, użytkowanie kopii zapasowych i publikację za pośrednictwem dowolnego medium, w tym w wersji elektronicznej w sieci Internet.
Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni!