Autor Wątek: ŁubuDubu, łubu dubu  (Przeczytany 1710 razy)

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
ŁubuDubu, łubu dubu
« dnia: 17 Listopad 2014, 15:56:30 »
Sucha informacja na stronie głównej. Forum milczy. Chyba wszyscy jeszcze dochodzą po imprezie  ;)
Gratulacje dla nowego Zarządu! Dużo siły i wytrwałości w prowadzeniu Klubu.
Sylwek
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

Offline ARTUR

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1411
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Technical Cave Instructor / M2
Odp: ŁubuDubu, łubu dubu
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Listopad 2014, 22:00:47 »
Ano, gratulacje i powodzenia !  :D
nie sprzęt lecz chęć szczera czyni z ciebie divera

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: ŁubuDubu, łubu dubu
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2014, 20:33:47 »
Naturalnie że gratulacje dla nowego Zarządu, nareszcie powiało swieżością w 25% :)
Stary za często już dawał ciała w 75%  ;)
A może jakieś wstępne deklaracje nowego Zarządu ?
Np. na każdym spotkaniu klubowym skrzynka zimnego piwa w lodówce albo co dwa tygodnie klubowe nurkowania, organizowane wymiennie przez chętną kadrę
Pozdrawiam Jacek 8)
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2014, 21:09:40 wysłana przez jackdiver »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline pbujak

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam wy@#$&ne
    • Zobacz profil
    • Amica
  • Stopień nurkowy: M1, Adv Nitrox, Ext Range, TMX
Odp: ŁubuDubu, łubu dubu
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2014, 11:32:11 »
No to lecimy:
1. Lodówka (która sam dostarczyłem do Klubu 2 lata temu) - ma być w pełni wyposażona w napoje procentowe i bezprocentowe.
2. Darmowa kawka i herbatka na rozgrzewkę przed i po basenach.
3. Nurkowe akcje klubowe minimum raz w miesiącu (mówimy o sezonie)
4. Cykl warsztatów. Zaczynamy z zaawansowanymi technikami pływackimi i wiązaniem węzłów żeglarskich.
W planach warsztaty z nurkowania w suchym skafandrze, warsztat techniczne, tradycyjne już RKO (dorośli plus dzieci), może coś o dekompresji, warsztaty jaskiniowe, warsztaty z konserwacji sprzętu, itd
Być może uda się zorganizować warsztaty z fotografii podwodnej, ale wszystko zależy czy będą chętni instruktorzy. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelakie inicjatywy instruktorskie.
5. Z wyjazdów marzy mi się zorganizowanie najazdu Krabów nad Bałtyk, wyjazd zimą do Kobany oraz niemieckie kamieniołomy. Chciałem również, aby Kraby odwiedziły Maltę.
6. Większa integracja zerówki. Tak aby ilość osób, która zostaje w klubie stale się zwiększała, a nie tylko przychodziła na kursy

to tak na szybkości

Ze swojej strony będę chciał wnioskować o umożliwienie mi jako członkowi klubu ze stopniem P3 udziału w posiedzeniach zespołu instruktorskiego na podstawie paragrafu 36 statutu AKP KRAB AGH
Cytuj (zaznaczone)
2. W posiedzeniach Zespołu Instruktorskiego mogą brać udział bez prawa głosu, osoby będące członkami zwyczajnymi Klubu, posiadające stopień wyszkolenia KDP CMAS*** (lub równoważny), po wyrażeniu zgody przez Zespół Instruktorski.

 
Jacku oczekujemy WSPARCIA albo KONSTRUKTYWNEJ, powtarzam KONSTRUKTYWNEJ krytyki. Ostatnie TWOJE wypowiedzi nie tworzą dobrej atmosfery. Klub powinien łączyć, a nie dzielić nurkową brać, bo po to 50 lat temu został założony. Liczę na wsparcie tak doświadczonego instruktora i Krabowicza jak Ty.

Serdecznie pozdrawiam
Patryniu
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2014, 12:53:07 wysłana przez Iron »

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: ŁubuDubu, łubu dubu
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Listopad 2014, 20:13:02 »
No to lecimy:
1. Lodówka (która sam dostarczyłem do Klubu 2 lata temu) - ma być w pełni wyposażona w napoje procentowe i bezprocentowe.
2. Darmowa kawka i herbatka na rozgrzewkę przed i po basenach.
3. Nurkowe akcje klubowe minimum raz w miesiącu (mówimy o sezonie)
4. Cykl warsztatów. Zaczynamy z zaawansowanymi technikami pływackimi i wiązaniem węzłów żeglarskich.
W planach warsztaty z nurkowania w suchym skafandrze, warsztat techniczne, tradycyjne już RKO (dorośli plus dzieci), może coś o dekompresji, warsztaty jaskiniowe, warsztaty z konserwacji sprzętu, itd
Być może uda się zorganizować warsztaty z fotografii podwodnej, ale wszystko zależy czy będą chętni instruktorzy. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelakie inicjatywy instruktorskie.
5. Z wyjazdów marzy mi się zorganizowanie najazdu Krabów nad Bałtyk, wyjazd zimą do Kobany oraz niemieckie kamieniołomy. Chciałem również, aby Kraby odwiedziły Maltę.
6. Większa integracja zerówki. Tak aby ilość osób, która zostaje w klubie stale się zwiększała, a nie tylko przychodziła na kursy

to tak na szybkości

Ze swojej strony będę chciał wnioskować o umożliwienie mi jako członkowi klubu ze stopniem P3 udziału w posiedzeniach zespołu instruktorskiego na podstawie paragrafu 36 statutu AKP KRAB AGH
Cytuj (zaznaczone)
2. W posiedzeniach Zespołu Instruktorskiego mogą brać udział bez prawa głosu, osoby będące członkami zwyczajnymi Klubu, posiadające stopień wyszkolenia KDP CMAS*** (lub równoważny), po wyrażeniu zgody przez Zespół Instruktorski.

 
Jacku oczekujemy WSPARCIA albo KONSTRUKTYWNEJ, powtarzam KONSTRUKTYWNEJ krytyki. Ostatnie TWOJE wypowiedzi nie tworzą dobrej atmosfery. Klub powinien łączyć, a nie dzielić nurkową brać, bo po to 50 lat temu został założony. Liczę na wsparcie tak doświadczonego instruktora i Krabowicza jak Ty.

Serdecznie pozdrawiam
Patryniu

Podoba mi się to Patryk jak zaczynasz.
Jak skończysz to się jeszcze zobaczy ale życzę Ci abyś miał takich pomysłów wiecej jak powyżej napisałeś.
Jeśli tak będziesz działać to masz u mnie wsparcie na 102.
Będę wspierał wszystkie akcje klubowe związane z rozwojem Klubu.
To co było to było.
Fajnie było i została tradycja ale czas dodawać jakieś pozytywne zmiany.
Piwo w lodówce to akurat łatwo zrealizować
Ale już co miesięczne akcje nurkowe bedzie trudniej.
Trzeba jakiś środek lokomocji załatwić.
Ale są dużo ambitniejsze plany.
Np odbywające sie cyklicznie a nie tylko okresowo warszty nurkowe.
Dawno temu o tym pisałem ale obecny Szef Szolenia nie podją do tej pory tego tematu.
Zmobilizowanie 20 osobowej kadry klubowej do tych celów jest zadaniem naprawdę wartym zachodu.
Innych tematów jest sporo ale wymienianie ich tutaj nie ma sensnu.
Może jakaś ogólno forumowa dyskusja była by potrzebna a nie tylko zakulisowe rozmowy pomiedzy kadrą instruktorską.
Dlaczego np. mało kto ze starszej kadry nie pojawia sie w Klubie ?
Bo nikt go nie pamieta albo źle się tam czuje !
Tak nie może być by Klub żył tylko chwilą teraźniejszą.
Może jakieś spotkania z dinozaurami klubowymi ?
Ludzie tak szybko odchodzą ...
Jeszcze w sprawie moje krytyki
Może i jest czasem za ostra ale ja też dostałem w dupę.
Mnie nikt nie oszczędzał ani się za mną nie wstawił.
Ale mniejsza o to, jeśli krytykuje to tylko dla dobra Klubu.
Nie podobało mi się 50 lecie więc tak napisałem.
Zabrakło mi historii Kraba.
Jego spektakularnych osiagnięć i ludzi którzy coś osiągneli dzięki temu że byli w Krabie.
Przykład Piotrka Stósa.
Czy ktoś o nim wspomniał ? Nikt.
Czy ktoś wpomniał o tragedii w Palinuro ? Nikt
Wracając więc do tematu życzę więcej nurkowań niż butelek pełnych wódki
Pozdrawiam Jacek 8)







« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2014, 08:58:54 wysłana przez jackdiver »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline procesor777

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: ŁubuDubu, łubu dubu
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopad 2014, 18:28:04 »
Punkt 2 i 6 zwłaszcza(jako tegorocznej zerówce) bardzo mi się spodobał :P Punkt 4 i Malta to też fajnie brzmi :)
A nowemu zarządowi gratuluję i życzę powodzenia oraz wytrwałości ;)

Offline Cyborg

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3
Odp: ŁubuDubu, łubu dubu
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2014, 22:53:32 »
Czy ktoś wpomniał o tragedii w Palinuro ?
Sylwek mówił o tym wypadku. Nie wystarczająco?

Wracając więc do tematu życzę więcej nurkowań niż butelek pełnych wódki
Nie wiem czemu zarzucasz Patrykowi pijaństwo.

Edit:
Zaznaczyłem do cytowania tekst jackdiver'a. Wyszło na Bogu-ducha-winnego procesor777'a - to do wyjaśnienia przez administratorów Forum.

Admin edit:
Działa opcja modyfikuj ;)
Tajemnica rozwikłana: zaznaczyłeś wprawdzie tekst z posta jackdiver, ale "Cytuj (zaznaczone)" nacisnąłeś przy poście procesor777 \o/
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2014, 19:02:01 wysłana przez Iron »
Quo non descendam?
„Jeżeli o 10tej rano pijesz rum to nie oznacza, że jesteś alkoholikiem, tylko piratem!” (Sentencja na ścianie w jednym z pubów w Kownie)