Autor Wątek: poczet krabowskich trzech gwiazdek  (Przeczytany 19008 razy)

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1743
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 KDP/CMAS
poczet krabowskich trzech gwiazdek
« dnia: 18 Lipiec 2009, 11:42:51 »
Cześć,
Nie każdy z nas ma tyle wytrwałości, siły woli, czasu... nie każdemu jest to pisane. Lata ciężkich treningów basenowych, kolejne obozy, wyprawy nurkowe. Coraz głębiej, coraz ciemniej, coraz zimniej, coraz dłużej... Kolejne kursy specjalistyczne, kolejne egzaminy, coraz cięższe normy do zaliczenia. By w końcu zdobyć upragnione trzy gwiazdki CMAS. By zdobyć międzynarodowe uprawnienia do kierowania zespołem płetwonurków do głębokości 50m.

Chciałbym utworzyć poczet, tych najbardziej wytrwałych krabów, którzy w trudnych obozowych warunkach zdobyli stopień P3 KDP/CMAS. Sięgnąć pamięcią ile się uda wstecz. Liczę na Waszą pomoc.

Lista będzie od najmłodszych, wymieniając na którym obozie uzyskali stopień (oczywiście Ci którzy dopełnili wszystkich formalności, sam kurs na obozie to jeszcze nie wszystko...).

pozdrawiam serdecznie,
Sylwek


2016 Elba kadra: Kinga Korniejenko, Jacek Zachara, Grzegorz Baliga
Justyna Machał
Tobiasz Harasimowicz
Maciej Kondziołka
Jarosław Kunysz
Tomasz Pierzchała
Tomasz Urban - sprzętowiec od ....
2014 Elba kadra: Sylwester Wójcik
Patryk Bujak, prezes kraba od 2016, v-ce prezes d/s org. 2014-2016, instr.
Hubert Olejnik
Paweł Pawłowski
Jakub Sęk - prezes kraba 2012-2016, skarbnik 2010-2012
2013 WDZYDZE kadra: Tomek Tatar, Sylwester Wójcik
Piotr Turno
Mariusz Cedzidło
Artur "Foka" Lipko - instr.
Daniel Grzesiak
2012 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Tomek Tatar
Bartosz Pankowski - sprzętowiec 2012-2014
Rafał Skotak
2011 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Tomek Tatar
Iza Szmuc
Łukasz "Kruczi" Kruczek
Paweł "Poster" Piłat - instr.
Darek "Cyborg" Bułka
Tomasz "Iron" Żelazny - instr., v-ce prezes d/s organizacyjnych 2010-2012
2010 TRZEŚNIOWSKIE kurs P3 się nie odbył
2009 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Gustaw "GUTEK" Pruski
Bartłomiej "Killer" Kindler - instr., prezes kraba 2010-2012
Miłosz Golik - Prezes AKP 2008-2010
Paweł Szumniak
2008 IŃSKO - kurs P3 się nie odbył
2007 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Janusz Solarz, Gustaw "GUTEK" Pruski
Roman Dudek
Roman Walczyk - instr.
Bartłomiej Wiendlocha - v-ce prezes d/s organizacyjnych
2006 TRZEŚNIOWSKIE
Tomasz Korbiel - instr.
Paweł "WODZU" Łabaj - instr.
2005 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Jacek Zachara
Dariusz Bodura
Kinga Korniejenko - instr.
Artur Król - szef szkolenia od 2015, instr.,
2004 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Janusz Solarz, Jacek Zachara
Marek Haczyk - instr.
Zbigniew "ZAAN" Niedzielski - instr.
Marcin Oskędra
Lubomir Petryszyn
2003 PIŁAKNO - kurs na stopień P3 się nie odbył
2002 TRZEŚNIOWSKIE kadra: Janusz Solarz, Andrzej "Martin" Kasiński, Piotr "Węgorz" Olkuski
Grzegorz Baliga - sprzętowiec 2001-2003, prezes kraba 2003-2008, instr.
Robert Majdosz - instr.,
Sylwester Wójcik - sprzętowiec 1999-2001, prezes kraba 2001-2003, instr.,  szef szkolenia 2007-2015
2001 NIEDACKIE - kurs na stopień P3 się nie odbył
2000 NIEDACKIE - kurs na stopień P3 się nie odbył
1999 JELEŃ kadra: Piotr Kuraś, Bogusław Cyganek, Andrzej "Martin" Kasiński, Sławek "Muflon" Żyliński
Karolina Czerwińska - sekretarz
Adam Dąbrowski - skarbnik, v-ce prezes d/s organizacyjnych
Adam Inwałd
Sebastian Godlewski
Wojciech Staufer Kamiński - prezes kraba 1999-2001, instr.
Sergiusz "Sasza" Kucharz - prezes kraba 1997-1999
Maciej Srokosz
Adam Zając
Tadeusz Kusibab???
1998 JELEŃ
Tomasz Budzyński
Artur Kowalewski
Anna Kulas - v-ce prezes d/s organizacyjnych
Tomasz Sobczyk - sprzetowiec
Tomasz Tatar - instr., szef szkolenia (2001-2007)
Paweł Zieliński
1997 JELEŃ kadra: Jacek Aleksanderek
Janusz Polcyn - sprzętowiec
"Olo"... może chodzi o Traple???
1996 MAUSZ instruktor: Andrzej "Bolek" Suchojad
Andrzej Szerszeń
Tomasz Strugalski ?
Zuza Brusić
Zbyszek Surowiec
Radek Bizoń??? - prezes kraba 1995-1997
Adrianna Kwasek?
Piotr "Bobas" Khuny???
1995 PLUSZNE - oboz centralny, kadra: Staszek Chomentowski, Wiesiek Wachowski, ś.p. Andrzej BALON Tarasiewicz, Ludwik Izraelowicz, Wiesław Roguski, Janusz Solarz, oraz kandydaci na M3: Sławek Paćko, Witek Skrodzki, Sławek Lasiecki, Romek Hłobaż, Marek Konieczniak, Jan Ciechanowicz
Iwona Curzydło
Joanna Zamkotowicz - sekretarz
Artur DZIADEK Matuszyk
Janusz Szelc (obecnie Błachiewicz?)
Rafał MELAS Kowalak
Krzysztof Stefański - instr.
1994 SIECINO
Iwona Radło???
1993........
Piotr Bukowski
Adrian Stankowski
Tomek Kunkel?
Iwona Rauk ?
1992 WDZYDZE kadra: J.Solarz, Zieleniec
Kuba Świątkiewicz - instr.
Darek "Spirytus" Spirytulski - prezes kraba 1991 - 1995
Marcin Łącki
1991 SIECINO
Piotr Śmich
Marek Nowak
Sławek "Muflon" Żyliński - instr.
Krzysiek Jabłoński
1990 SIECINO
Roman "Akutol"  "Rotomacik" Radło - v-ce prezes d/s organizacyjnych?, instr.
Maciek "Szczęściarz" Curzydło - instr.
Norbert Madetko
1989 SIECINO
Piotr Stós - instr., szef szkolenia
Tadziu Knapczyk - instr.
Darek Pierzyna
Jacek Aleksanderek - instr.
Zygmuntowicz
1988......
Aga Pajdak
Asia Pajdak
1987 SIECINO
Bogdan "Gunio" Guniewicz - skarbnik 1985-1987, instr., szef szkolenia 1995-1996
Sołtysik???
Krzysztof Garlacz?
1985 BIAŁE
Witold "Ślimak" Trybała - v-ce prezes d/s organizacyjnych 1982-1988, instr.
1984 BIAŁE
1983 BIAŁE
1982 w Piasecznie
1981 WUKSNIKI............... 1981 BIAŁE AUGUSTOWSKIE – P1, P2 – nie było P3 – sprzeczne informacje!!!
Jacek Zachara - instr., szef szkolenia
Jurek Nabielec
Jurek Lotusek
Leszek Moryl
1980 JELEŃ – P1/ BULIARICA (Jugosławia) – P2, P3 kadra: J. Solarz, J. Jagerman
Jurek Mika – prezes kraba 1981 - 1982
1979 LUBIKOWSKIE
1977 LUBIKOWSKIE
Janusz Solarz - prezes kraba 1982 – 1991
1975 NARIE
1974 NARIE
1971 ROŻNOWSKIE
1970 KISAJNO
1968 NARIE
1966 ŚWIĘTAJNO
1965 PORĄBKA
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2017, 08:49:05 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 414
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2009, 13:55:47 »
Cytat: "Sylwek"
2008 IŃSKO

W Ińsku niestety nie było takich wytrwałych.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez martaz25 »

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1743
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 KDP/CMAS
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lipiec 2009, 14:10:10 »
Wiecej takich obozow bylo, gdzie chetnych na P3 braklo (np. oba Niedackie, Pilakno).
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485

Offline ZAAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • BHP Niedzielscy
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lipiec 2009, 19:39:10 »
2004 Trześniowskie
Marek Haczyk
Zbigniew "ZAAN" Niedzielski
Marcin Oskędra
Lubomir Petryszyn
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ZAAN »
Nuno Gomez zszedł na 320 metrów. Chuck Noris robił tam pierwszy przystanek dekompresyjny.

Offline Bartolomeo

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 1605
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: P3, Adv Ean
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lipiec 2009, 13:14:29 »
2007 Trześniowskie
Roman Dudek
Roman Walczyk
Bartłomiej Wiendlocha
Piotr ... strażak nie pamiętam nazwiska...
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Bartolomeo »
Wszystkie Nurki mają Córki! (przynajmniej dwie ;))

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Lipiec 2009, 14:19:07 »
Cytat: "Bartolomeo"
Piotr ... strażak nie pamiętam nazwiska...
Piotr Boksa

Cytat: "Sylwek"
1998 JELEŃ
Tomasz Budzyński
Artur Kowalewski
Anna Kulas
Tomasz Sobczyk
Tomasz Tatar
Paweł Zieliński
prowadzący mistrzowie: Piotr Kuraś i Piotr Olkuski

Cytat: "Sylwek"
2002 TRZEŚNIOWSKIE
Jeszcze Michał Trych

Cytat: "Sylwek"
1997 JELEŃ

Janusz Polcyn i kolega o ksywie "Olo", ale nazwiska sobie nie przypominam
prowadzący: Jacek Aleksanderek

1996 Mausz
Andrzej Szerszeń
podobno Tomasz Strugalski
jedna z sióstr Brusić
Zbynio od Bolka
zdaje się, że Radek Bizoń - może będzie pamiętał wszystkich uczestników
prowadzący: chyba Andrzej Suchojad

1994 Siecino
chyba m.in. Iwona Radło

Bodajże w 1995 roku wybrała się ekipa na P3 do innego klubu - którejś Moany. Krzysiek Stefański może wiedzieć więcej.

Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1743
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 KDP/CMAS
(Bez tematu)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Lipiec 2009, 17:20:54 »
Cytat: "Bartolomeo"
Piotr ... strażak nie pamiętam nazwiska...

Cytat: "Tomek Tatar"
Jeszcze Michał Trych


Chciałbym utworzyć poczet, tych najbardziej wytrwałych krabów, którzy w trudnych obozowych warunkach zdobyli stopień P3 KDP/CMAS.
Lista ma dotyczyć osób ściśle związanych  z klubem. Osób które brały czynny udział w życiu klubowym, które przez jakiś czas "tworzyły" Kraba.
Czasem do nas na obóz trafia kursant z zewnątrz, po obozie wieść o nim przepada. Tych osób na tej liście nie będzie.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485

Offline ZAAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • BHP Niedzielscy
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Lipiec 2009, 17:23:33 »
Kurs z 2004 prowadził Jacek Zachara + Janusz Solarz na 50m
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez ZAAN »
Nuno Gomez zszedł na 320 metrów. Chuck Noris robił tam pierwszy przystanek dekompresyjny.

Offline Dariusz Bodura

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 126
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Lipiec 2009, 19:43:45 »
Można usunąć pytajniki na Mauszu P3 na pewno prowadził "Bolek", o Trześnowskim 2006 prawdopodobnie coś wie Wodzu... (chyba wtedy zrobił P3)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Dariusz Bodura »

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Lipiec 2009, 20:11:10 »
Cytat: "Dariusz Bodura"
o Trześnowskim 2006 prawdopodobnie coś wie Wodzu... (chyba wtedy zrobił P3)

Czyli jeszcze Tomek Korbiel, Wojtek Wyroba i Małysz. Prowadził Jacek Zachara.

Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar