Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hajdpark / Odp: Pokój do wynajęcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzys dnia Dzisiaj o 08:35:48 »
Ew. możesz wystawić swoje mieszkanie na Airbnb na wynajem dobowy. Zarobisz o wieeele więcej niż przy wynajmie na rok itd. :)
2
Hajdpark / Odp: Ubezpieczenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dariusz Bodura dnia 17 Czerwiec 2018, 21:02:49 »
80 Euro to dla mnie zdecydowanie za dużo, na razie nie planuję wyjazdów poza Chorwacją choć ostanie doświadczenie powoduję, że będę dążył do zrobienia jaszcze jak najwięcej w Polsce przed tym. Wyszedłem z wprawy ob 2011 roku do dziś były tylko 2(!) nurkowania wliczając wczorajsze. Wnioski: mam sprzęt działający i w miarę sprawny (choć tylko suchy ale szczelny), ale mia mam umiejętności trzeba jeszcze  nurów z instruktorem aby jakoś przypomnieć sobie jak ożywać suchego przede wszystkim. Mini wniosek to dodanie 1 kafla 0,75
3
Freediving / Wypadek freedivera i nowe zasady na Zakrzówku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Yeald dnia 17 Czerwiec 2018, 20:26:23 »
UWAGA ZAKRZÓWKOWI FREEDIVERZY!!!

Na podstawie komunikatu werbalnego z Krakena w związku z dzisiejszym wypadkiem niedoświadczonego freedivera(nic poważnego ale skończyło się ingerencją karetki):

1. Jeżeli jakikolwiek freediver zostanie przyłapany na nurkowaniu samemu, otrzyma absolutny zakaz wstępu na akwen, czy to przez bazę, kluczyk, czy kąpielisko.

2. Jeżeli jakikolwiek freediver nurkujący solo, ulegnie wypadkowi śmiertelnemu nastąpi calkowity zakaz uprawiania freedivingu na Zakrzówku.

Jeżeli uprawiasz freediving sam, licz się z tym, że będziesz teraz ściagany/na.

Każdy, komu zależy na dostępnie do akwenu, widząć freedivera nurkującego solo powinien zwrócić mu uwagę lub zgłosić ten fakt w bazie.

Potraktujcie proszę to ostrzeżenie poważnie!
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kulczyk dnia 17 Czerwiec 2018, 19:37:07 »
Jeżeli na krótki wyjazd- Hestia. Jeżeli takich wyjazdów masz w roku więcej lub w ogóle nurkujesz sporo to polecam DAN Silver. Druga opcja to kwota trochę ponad 80 Euro wszystko załatwiasz za pośrednictwem strony DANa i drukujesz potwierdzenie po opłaceniu dopóki nie przyślą plastiku po około miesiącu. Cały proces trwa niecałe 10 minut. Ta pierwsza opcja oczywiście jest dużo tańsza.
5
Sprzęt / Odp: Zegarek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dariusz Bodura dnia 14 Czerwiec 2018, 20:19:54 »
tak ja kupiłem Casio w wyprzedaży 280 (trochę leżał bo po włączeniu światła osłabienie wyświetlania czasu, jest ledwo widoczny) bez specjalnych bajerów to co zawsze i ale g-shock i WR 200M. Zawiodłem się DHL pisali maile , że dziś lub jutro dostarczą i mailach się skończyło i ostatecznie pojechałem na rowerze do Staniątek odebrać osobiście. Mało się starali jak na paczkę za pobraniem. Trochę za krótki pasek na suchy raczej nie zapnę ale po co mam komputer.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dariusz Bodura dnia 14 Czerwiec 2018, 20:13:08 »
w zasadzie szkoda mi czasu na szukanie PZU mi odpowiada i jest blisko miejsca pracy i miejsca gdzie jutro mam rozmowę kwalifikacyjną  a do końca roku nie sposób znaleźć czasu w dzień inny niż zbliżony do godzin początku i końca pracy (ew. okienka tzn. pusta godzina lekcyjna w środku w czasie której nie ma się żadnej lekcji)
7
Hajdpark / Basen w Mszczonowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bonbon dnia 14 Czerwiec 2018, 09:31:16 »
https://www.wykop.pl/link/4362259/w-polsce-powstaje-najglebszy-basen-na-swiecie/
Słyszeliście o tym? Powiem Wam, że z tego co widzę to obiekt na skalę światową... To będzie duma, jeśli chodzi o diving. Ciekawe tylko, kto to sponsoruje... nie doczytałam. d:
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wodnik dnia 13 Czerwiec 2018, 19:43:58 »
Jeśli tym ekstremalnym sportem jest nurkowanie to ja poleciłbym Hestię. Ja z nimi generalnie mam dobre doświadczenia, ponadto mają kilka wariantów ubezpieczeń dla nurków (zależnych od uprawnień albo planowanej głębokości nurkowań). Natomiast nie wiem jak wypadają w porównaniu z innymi ubezpieczycielami jeśli chodzi o ceny ubezpieczeń.
10
Akcje klubowe / Najazd Krabów na Zakrzówek 30.06.2018 !
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anka Sołtysik dnia 13 Czerwiec 2018, 19:37:55 »
Akcja dedykowana w szczególności elbowym P1, ale każdy chętny do rozpływania lub pomocy będzie mile widziany :)

Sprzęt pobieracie w Klubie w piątek 29.06.
W sobotę spotykamy się na Zakrzówku o godzinie 9:00 przed bramą i wchodzicie według listy.

Na miejscu poza atrakcjami nurkowym grill i ogólnie takie takie.

Elbowiczom przypominamy o możliwości odbioru kaucji z obozu (9€) w formie bonu na sprzęt o wartości 60zł. Na taką okazję jak znalazł :)

Link do tabelki z zapisami:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/10bYB28uvpVgRPExPPfzVhEtQuYmsUTsXb5USg6BIItk
Strony: [1] 2 3 ... 10