Autor Wątek: Ciekawy tekst naszego byłego prezesa  (Przeczytany 42358 razy)

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Maj 2006, 10:59:09 »
Lekki zajob w robocie. Poczekaj do weekendu
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2006, 11:46:03 »
a co musisz sobie poczytać najpierw  :mrgreen: Żartuje zaraz jade na bungiie a w wekenda to bym sie gdzies zamoczył .
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Maj 2006, 13:37:54 »
Cytat: "IWAN"
No jak widze chętnych do dyskusji niema . Czyzbyśmy potrafili tylko krytykować ten system a nie mamy pojecia o co w nim chodzi ???
Ale o czym mają dyskutować "mający pojęcie"? Podaj jakiś dyskusyjny temat, to na pewno dyskutanci się zlecą. :wink:

Wymiana poglądów cenna rzecz i sam chętnie się przyłączę, ale kiedyś trzeba wejść do wody i przejść od słów do czynów. Jeśli ktoś chce wstąpić na tę trudną drogę, to zapraszam do współpracy. Od marca w małej grupie męczymy się na basenie z pływalnością, trymem, żabką i chętnie powitamy nowych entuzjastów.

Cytat: "piroman"
Więc jeśli nie ma problemów to można by ten sposób planowania i samego nurkowania przybliżać na wykładach lub na specjalnych dodatkowych kursach.

Wybrane aspekty postaram się przedstawić 6 czerwca na wykładzie "Technika nurkowania" dla P2.

Najlepsze pozdrowienia.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Maj 2006, 15:20:58 »
Cytat: "tatar"
Od marca w małej grupie męczymy się na basenie z pływalnością, trymem, żabką i chętnie powitamy nowych entuzjastów.


ooo nic o tym nie wiedziałem, że jest jakaś zorganizowana akcja. Chętnie zasilę szeregi grupy. Tylko nie wiem czy się nadaję, bo z własnego sprzętu to mam tylko piankę a i stopień mam lichy (marne P1). Ale jakby Wam to nie przeszkadzało to ja jestem pełen zapału do nauki.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".

Offline wwwojtus

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 384
    • Zobacz profil
    • http://www.deepdiversteam.prv.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Maj 2006, 16:09:41 »
Cytat: "IWAN"
No jak widze chętnych do dyskusji niema . Czyzbyśmy potrafili tylko krytykować ten system a nie mamy pojecia o co w nim chodzi ???


nie kazdego chyba ten temat "rusza" ;)

dla przykladu ja jestem na to obojetny (a cos niecos o tym czytalem, ale mnie to nie urzeklo, nie wszystko jest dla wszystkich :) )
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez wwwojtus »
\"Uważaj o co prosisz, bo możesz to dostać\"

Offline maciek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Maj 2006, 17:25:50 »
Cytat: "wwwojtus"
dla przykladu ja jestem na to obojetny

ty jesteś na to obojętny ale "TO" na ciebie nie jest obojętne  :twisted:  ciemna strona mocy czycha  :wink:
a na poważnie to o ile sama filozofia może sie nie przyjąć w szerokim świecie nurkowym, tak pewne rozwiązania konfiguracyjne za kilka lat staną sie standardem, np dwa niezależne źródła gazu szczególnie pod naszą szerokością geograficzną

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez maciek »
pozdrawiam serdecznie

Offline wodzu

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 795
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.labaj.com.pl
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Maj 2006, 08:35:20 »
Howgh!
Cytat: "IWAN"
No jak widze chętnych do dyskusji niema . Czyzbyśmy potrafili tylko krytykować ten system a nie mamy pojecia o co w nim chodzi ???
Cytat: "tatar"
Ale o czym mają dyskutować "mający pojęcie"? Podaj jakiś dyskusyjny temat, to na pewno dyskutanci się zlecą. :wink:


Tomek ma chyba rację. Cały temat jest na tyle szeroki i ogólny, że trudno coś wybrać i poddać dyskusji.

Moim zdaniem, jeśli ktoś ma pytania/wątpliwości co do konkretnego rozwiązania - powinien napisać o takim konkretnym zagadnieniu - wtedy będzie można podjąć jakąś dyskusję albo kroki do zgłębienia tematu.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez wodzu »
Paweł Łabaj
"Do everything slow. Slow is smooth, smooth is fast" - Steve Bogaerts

Offline wodzu

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 795
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.labaj.com.pl
  • Stopień nurkowy: M1
(Bez tematu)
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Maj 2006, 08:40:40 »
Howgh!

Cytat: "piroman"
Tylko nie wiem czy się nadaję, bo z własnego sprzętu to mam tylko piankę a i stopień mam lichy (marne P1). Ale jakby Wam to nie przeszkadzało to ja jestem pełen zapału do nauki.


Jestem rzadkim :oops: gościem na tych męczących zajęciach, ale chyba mogę się wypowiedzieć.
To czy masz stopień P1 czy jesteś Instruktorem nie ma znaczenia jeżeli tylko chcesz się nauczyć czegoś nowego.

Są znane i udowodnione przypadki gdy P1 na klubowym sprzęcie pływa lepiej żabką niż P3 na sprzęcie własnym  :wink:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez wodzu »
Paweł Łabaj
"Do everything slow. Slow is smooth, smooth is fast" - Steve Bogaerts

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Maj 2006, 10:13:20 »
No ja chetnie bym też pojawił sie na tego typu zajęciach . Bede musiał tylko jakies Jety pożyczyć bo moje kapcie do żabki sie nie nadają . Zamówiłem już swoje full oryginal Scubapro ale dopiero płyna do mnie statkiem z chameryki i może to potrwac jeszcze 3-4 tygodnie :(  Ale może gdzieś uda mi się pożyczyć) Z ciekawości kto jest w tej grupie , Jak wygladaja zajęcia ,jakie są ćwiczenia ,kiedy sie odbywają itp ?
Nawet nie wiedziałem że taka sekta juz w klubie jest  sprytnie sie maskują :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline wwwojtus

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 384
    • Zobacz profil
    • http://www.deepdiversteam.prv.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Maj 2006, 20:54:19 »
Cytuj (zaznaczone)
Nawet nie wiedziałem że taka sekta juz w klubie jest sprytnie sie maskują Mr. Green

bo nie chodzisz na baseny :P


Cytat: "maciek"
np dwa niezależne źródła gazu


a czy to jest standard DIR? np butla dwuzaworowa? w koncu jest to takie dwozrodlowe powietrze... chcoc z tego co o DIRze poczytalem to nie z tego powstawal i nie o takie cos chodzilo
moim zdaniem nie kazda konfiguracja ulatwiajaca nurkowanie jest DIRowska - to troche naduzycie terminu, a do tego by sie to sprowadzalo po doglebnej analizie


mam nadzieje ze rozpoczalem dyskusje :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez wwwojtus »
\"Uważaj o co prosisz, bo możesz to dostać\"