Autor Wątek: Zaległe certyfikaty  (Przeczytany 1210 razy)

Offline YarI

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Zaległe certyfikaty
« dnia: 20 Listopad 2016, 19:29:09 »
Cześć,

chcąc zakończyć zamieszanie z certyfikatami i jak najszybciej wyprostować sprawę, proszę o podesłanie do mnie informacji jakich plastików jeszcze Wam brakuje.
Piszcie na krab@agh.edu.pl lub do mnie na fb:  https://www.facebook.com/marcin.jaros.9
Imie, Nazwisko, jaki certyfikat, z którym instruktorem robiliście kurs.

Pozdrawiam,
Yari.

Offline YarI

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Zaległe certyfikaty
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2016, 14:01:33 »
Czesc,
kontynuujac porzadki z plastikami, poprosze o podesłanie mi Waszych zdjec na moj fb lub marcin.jaros@op.pl lub krab@agh.edu.pl.
Spodziewam sie, ze juz pewnie dawaliscie je komus ale zagineły gdzies po drodze :D.
Z góry dzieki, ponizej lista:
Piotr Auguścik, Medard Baran, Tytus Bierwiaczonek, Agnieszka Chojnacka, Justyna Czajowska, Marta Marta Dybkowska, Karolina Fijałkiewicz, Agata Gromelska, Artur Hachaj, Paweł Kęder, Tomasz Korecki, Lukasz Lech, Paweł Matlak, Grzegorz Olender, Dominik Stępka, Jadwiga Wrońska Gac, Kamil Zięciak, Lidia Paluch, Myshko Petryshyn, Damian Rudziński, Konrad Sowa, Krzysiek Sekuła, Agnieszka Rzaska.
Pozdrawiam,
Yari.

Offline YarI

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Zaległe certyfikaty
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudzień 2016, 14:21:35 »
Cześć!

Kolejne osoby proszone o podesłanie zdjęcia w celu dokończenia procedury wydania certyfikatów:

Łukasz Siemiński, Mikołaj Toborowicz, Patryk Gdyczyński, Mariusz Odrobiński, Puc-Gałkiewicz Magdalena, Wójcik Paweł, Ciszewski Artur, Dominik Kubiakowski, Joanna Balicka, Wawrzeń Mariusz, Eryk Zimończyk, Król Jan, Boczar Jan, Paweł Snopek, Damian Sikora, Nowak Anna, Grzegorz Latawiec, Krzysztof Dołęga

A tu przypomnienie dla osób z poprzedniej partii wniosków, które jeszcze nie podesłały zdjęć:
Bierwiaczonek Tytus, Agnieszka Chojnacka, Marta Dybkowska, Paweł Matlak, Olender Grzegorz, Myshko Petryshyn, Agnieszka Rzaska, Jadwiga Wrońska Gac, Zięciak Kamil.

Zdjęcia możecie słać na:
krab@agh.edu.pl
marcin.jaros@op.pl
lub do mnie na fb.

Czekam na wiadomości,

Peace.... ;)

YarI.