Autor Wątek: Safari nurkowe na Brother'sy  (Przeczytany 2991 razy)

Offline GUNIO

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Safari nurkowe na Brother'sy
« dnia: 21 Marzec 2005, 18:57:26 »
Może ktoś ma czas, ochotę i możliwości na wypad nurkowy w maju jeszcze przed klubowym wyjazdem do Chorwacji (12-19 maj). Zbiera się sympatyczna grupka na safari nurkowe na Brother'sy (rekiny i takie tam różne) na Morzu Czerwonym. W grudniu byłem na safari południowym i tak mi się spodobała ta forma nurkowania (z łodzi safari - nielimitowana ilość nurkowań), że znowu się wybieram. Oczywiście jak na każdym wyjeździe, na którym jestem będzie kręcony pamiątkowy film dla uczestników. W przypadku poważnego zainteresowania wyjazdem proszę o kontakt (bogun@interia.pl; 0602-55-72-12) - podeślę więcej informacji.
 
Korzystając z okazji życzę Klubowiczom i Ich rodzinom Spokojnych Świąt Wielkanocnych, oraz duuużo wody - przynajmniej w Lany Poniedziałek - pozdrawiam i  do zobaczenia.
 
Bogdan Guniewicz
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez GUNIO »
Nurkowanie nie jest bezpiecznym zajęciem - w ten sposób poznałem swoją żonę ...

Offline majrobbi

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 679
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwiecień 2005, 13:10:01 »
Z checią bym się wybrał, ale nie w tym Maju...

Życzę owocnych polowań z kamerami i aparatami :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez majrobbi »
Robert M.
tel. 12-3982293
------------------------
Its a fact that the humans can\'t go without water for more than 3 days
<°))))>< - <°))))><

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwiecień 2005, 11:42:58 »
Pomysl super, ale chodzi o te mozliwosci... glownie finansowe. Z tego co wiem nie jest to tania impreza. Nie zebym kogos odstraszal. Czytalem troche o Brothersach, ogladalem zdjecia i ponoc sa tam najlepsze nurkowania jesli chodzi o Egipt. Jesli rzeczywiscie ktos ma takie mozliwosci to nie ukrywam, ze zazdroszcze :cry:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"

Offline majrobbi

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 679
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwiecień 2005, 12:58:13 »
Cytat: "Malysz"
Pomysl super, ale chodzi o te mozliwosci... glownie finansowe. Z tego co wiem nie jest to tania impreza. Nie zebym kogos odstraszal. Czytalem troche o Brothersach, ogladalem zdjecia i ponoc sa tam najlepsze nurkowania jesli chodzi o Egipt. Jesli rzeczywiscie ktos ma takie mozliwosci to nie ukrywam, ze zazdroszcze :cry:


Kasa nieważna jest...

Można przejechać na chińszczyźnie 4 miechy (jak za dawnych dobrych studenckich czasów) i odłożyć trochę zaskórniaków :)

A miejsca nurkowe w Egipcie i nie tylko w Egipcie, zmieniają się z roku na rok (niestety na gorsze), wskutek dużej liczby nurkujących :(

Za rok może już Brothers'ów nie być!
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez majrobbi »
Robert M.
tel. 12-3982293
------------------------
Its a fact that the humans can\'t go without water for more than 3 days
<°))))>< - <°))))><