Wyprawa Malta 2015

Wyprawa MALTA 2015

Koleżanki i koledzy. W tym roku zapraszamy Was do najdalej wysuniętego na południe kraju Europy – na Maltę.

Malta, wraz z całym archipelagiem wysp maltańskich określana jest jako perła Morza Śródziemnego. Początki cywilizacji na Malcie sięgają aż 5200 lat p. n. e., gdy dotarli na nią pierwsi osadnicy z Sycylii. Ze względu na swoje położenie, które umożliwiało kontrolę nad środkowym i wschodnim basenem Morza Śródziemnego, Malta, na przestrzeni wieków była obiektem pożądania wielu władców i przechodziła z rąk do rąk.

Malta ze względu na swoje położenie oraz warunki geologiczne jest wspaniałym miejscem dla miłośników nurkowania. Wody okalające ten kraj obfitują w bujne podwodne życie, jaskinie i wraki.

Poza nurkowaniem Malta oferuje najlepszy klimat to życia (według International Living), setki zabytków, bogatą historię, która ma odzwierciedlenie w języku, kulturze i architekturze.

Poniżej szczegóły oferty:

Termin: wyjazd odbędzie się w dniach 15 – 22.04.2015

Wylatujemy z lotniska w Balicach w środę 15.04.2015 wieczorem, powrót zaplanowany jest również na lotnisko w Balicach 22.04.2015 wieczorem.

Zakwaterowanie: Hotel Sunflower 3*

Hotel położony w centrum miejscowości Bugibba/Qawra przy głównej ulicy turystycznej, w niedalekim sąsiedztwie restauracji, pubów i sklepów.
Na dachu hotelu znajduje się basen i bar – świetne miejsce do wieczornych spotkań. Pokoje są klimatyzowane, z balkonem.

Nurkowanie: Malta jest wymarzonym miejscem do nurkowania. Wokół niej jest wiele dobrze opisanych i przygotowanych Nurkowisk. Dobra infrastruktura ułatwia nurkom dostęp do wody, aczkolwiek czasem trzeba donieść sprzęt do zejścia do wody. Do dyspozycji mamy wraki, groty i ciekawe formacje skalne. Widoczność sięgająca 40 metrów pozwala w pełni się cieszyć podwodnymi krajobrazami. W planie mamy 10 nurkowań z brzegu. W cenie pakietu wliczone są butle 12L i balast.

Cena dla osoby nurkującej z opłaconą składką klubową na rok 2015: 1550* PLN + 210 EURO

Cena zawiera:
- przelot na trasie Kraków - Malta - Kraków
- bagaż podręczny o wymiarach 55cmx40cmx20cm i wadze 10 kg oraz mały bagaż podręczny o wymiarach 35x20x20
- 7 noclegów w hotelu 3* Sunflower ze śniadaniami
- ubezpieczenie podróżne
- transfer z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko

Dodatkowo płatne:
- bagaż główny 15 kg – 240 zł lub 20 kg – 340 zł
- ubezpieczenie nurkowe
- wyżywienie (poza śniadaniami) na własną rękę

UWAGA!!! Przelot realizowany jest tanimi liniami lotniczymi. Cena przelotu może się z dnia na dzień zmienić, co ma wpływ na cenę końcową!!! Im później, tym drożej.

Zapisy: Wszystkie niezbędne szczegóły są już znane. Zapisy przyjmujemy od dzisiaj!

Zaliczka w wysokości 1000 PLN płatna jak najszybciej (ze względu na bilety lotnicze). Wyjątkowo można ją wpłacić przelewem na konto. Informacje na jego temat podamy zainteresowanym wyjazdem (proszę kontaktować się z Prezesem).

Pozostała kwota w PLN do 22.03.2015.
Opłata za pakiet nurkowy w EURO jest płatna w gotówce do 10.04.2015.

Do rezerwacji będziemy potrzebować od Was także następujących danych:
- imię i nazwisko
- data urodzenia
- numer paszportu
- dane kontaktowe (email, telefon)
- stopień nurkowy
- rozmiar koszulki

Każdy nurkujący uczestnik wyjazdu musi mieć ubezpieczenie nurkowe. Można je wykupić za pośrednictwem Klubu lub na własną rękę.
Osoby bez składki na rok 2015 płacą 1750 PLN + 220 EURO.
Ostateczna cena uzależniona jest od ceny przelotu i może się zmienić.
Ilość miejsc ograniczona.