Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze

Cześć!
Gdy emocje nieco już opadły, przyszedł czas na podsumowanie wczorajszego walnego zgromadzenia sprawozdawczo - wyborczego za rok 2017/2018. Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować ustępującemu Zarządowi AKP Krab AGH za ostatnie 2 lata ciężkiej pracy na rzecz naszego klubu, za pomysły, za nienaganną współpracę, za obecność.
Chcieliśmy również poinformować, że w drodze tajnego głosowania został wybrany i zatwierdzony nowy Zarząd, na czele którego po raz drugi z rzędu stanął Patryk Bujak. Serdecznie gratulujemy Patrykowi wygranej w wyborach.
W skład nowego Zarządu ponownie na stanowisku Wiceprezesa ds. finansowych stanie Łukasz Jaśpiński, a na stanowisku Wiceprezesa ds. technicznych - Tomasz Urban. Zmiany osobowe dokonały się natomiast na stanowisku Wiceprezesa ds. organizacyjnych. Po ustąpieniu Marcina Jarosa, stanowisko to objął Damian Walczyk - przez wiele lat pracujący w Krabie w części magazynowej. Druga zmiana dokonała się na stanowisku Wiceprezesa ds. administracyjnych. Annę Sołtysik zastąpi Małgorzata Lasek.
Tajnemu głosowaniu podlegał również wybór członków Rady Klubu, do której dostali się:
Marcin Jaros
Bartłomiej Kindler
Justyna Machał
Jakub Sęk
Tomasz Żelazny

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym i życzymy owocnej pracy w czasie trwania najbliższej kadencji.
Po części oficjalnej, jaką były wybory i przedstawienie działalności klubu w sezenie 2017/2018 przez Szefa szkolenia Pawła "Postera" Piłata i kwestii finansowych przez skarbnika Łukasza Jaśpińskiego, rozpoczęła się licytacja na rzecz leczenia naszej wieloletniej Krabowiczki Asi. Na aukcje wystawiono różne przedmioty, m.in. wspaniałe fotografie Piotra Stósa, weekend w Chatce Dobrodzieja, weekendowy kurs P1, maskę afrykańską czy też przejażdżkę wozem strażackim i zwiedzanie Jednostki Państwowej Straży Pożarnej. Wszystkie wystawione na aukcje przedmioty czy wydarzenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Nasz Klub wylicytował weekend w Chatce Dobrodzieja i już niebawem nasi klubowi Instruktorzy zostaną zaskoczeni miłą niespodzianką!
Dzięki świetnie przeprowadzonej aukcji udało nam się zebrać ładną kwotę na leczenie Asi. Z tego miejsca życzymy Tobie Asiu powrotu do zdrowia!
Tutaj znajdziecie krótką fotorelację z dnia wczorajszego, a wszystkim, którzy brali udział w Walnym Zgromadzeniu, serdecznie dziękujemy za obecność.
Widzimy się w Krabie
!