Krab wciąż największym klubem nurkowym w Polsce

Kolejna Złota Blacha za zwycięstwo w rankingu KDP ZG PTTK.

2017-01-25

Sejmik instruktorski i walne zebranie

W dniu 10.11.2017 odbył się Sejmik Instruktorów AKP Krab AGH. W tym roku miał on charakter wyborczy. Decyzją Zespołu Instruktorów AKP Krab AGH, na stanowisko Szefa Szkolenia naszego klubu, powołany został instruktor KDP CMAS M2 Paweł "Poster" Piłat.

Ustępujący Szef Szkolenia – Artur Król, instruktor KDP CMAS M2 – pełnił tę funkcję przez dwuletnią kadencję i nie ubiegał się o reelekcję.

Serdecznie dziękujemy Arturowi za przekazaną wiedzę, czas i zaangażowanie z jakim kierował pracami Instruktorów AKP Krab AGH.

Posterowi serdecznie gratulujemy nowej roli i życzymy wytrwałości w realizacji celów jakie sobie wyznaczył.

Jednocześnie Zarząd dziękuje Kadrze i Klubowiczom za owocną współpracę oraz zaufanie jakim nas obdarzacie. Z dumą informujemy o udzielonym nam podczas Walnego Zebrania 11.11.2017 absolutorium.