Rekrutacja 2016/2017 - zaczynamy!

Chcesz rozpocząć przygodę z nurkowaniem? Poznać interesujących ludzi i spędzić czas poszerzając swoje horyzonty?

Czekamy na Ciebie w naszej siedzibie przy ul. Reymonta 21a (na wprost stadionu Wisły) w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 20.00.

Jesteśmy klubem akademickim o ponad pięćdziesięcioletniej, pięknej historii, w której splatają się wątki podróżnicze, przygodowe i nierzadko miłosne ;) . Prowadzimy szkolenie basenowe, pozwalające na osiągnięcie doskonałej techniki pływackiej (również w konwencji  od zera do bohatera!), obycie ze sprzętem nurkowym i przygotowanie do własciwego kursu na stopień nurkowy. W tym roku po raz kolejny na przełomie maja i czerwca organizujemy morski obóz szkoleniowy na włoskiej Elbie. W czasie wolnym od nurkowania Krab tętni życiem, podróżujemy, aranżujemy pokazy filmowe i slajdowiska z wypraw, dokształcamy się lub spotykamy w celach czysto rekreacyjnych.

Nie musisz być studentem aby do nas dołączyć! Po prostu przyjdź i poznaj nas, a na pewno nie pożałujesz!

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne o godzinie 20.00 w:
- poniedziałki 10.10, 17.10, 24.10,
- środy 12.10, 19.10,
- piątki 14.1, 21.10.

Wszytkie spotkania odbywają się w siedzibie naszego Klubu.

Do zobaczenia!