Nowe zasady dotyczące wjazdu na teren Wydziału Fizyki AGH

Koleżanki i koledzy.

Od poniedziałku - 9.05.2016 - wchodzą w życie nowe zasady dotyczące wjazdu na teren Wydziału Fizyki AGH, gdzie znajduje się nasz magazyn butli.
Od powyższego dnia recepcja nie będzie już otwierać szlabanu członkom naszego Klubu.
Wjazd na teren uczelni odbywać się będzie wyłącznie za pomocą karty wjazdowej, znajdującej się w posiadaniu obsługi sprężarkowni.

W związku z powyższym przypominamy, że Klub pracuje w Poniedziałki, Środy i Piątki, w godzinach 19:00 - 21:00.
W przypadku, kiedy w sprężarkowni nikogo nie ma prosimy o kontakt telefoniczny z chłopakami z magazynu.

Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy starania o uzyskanie klucza do bramy wjazdowej bezpośrednio przy siedzibie Klubu.

Zarząd AKP Krab AGH.