Artur Król członkiem Komisji Działalności Podwodnej

Artykuł na temat wydarzenia ze strony KDP CMAS ( http://www.cmas.pl/9-aktualnosci/429-nowa-kdp-wybrana )

dniu 10 marca 2018 r. w Warszawie odbyła się Krajowa Konferencja Aktywu Podwodnego PTTK, która jest zwoływana statutowo raz na cztery lata. Konferencja miała charakter sprawozdawczo - wyborczy. Naradę otworzył Przewodniczący ustępującej Komisji Działalności Podwodnej Michał Górny, który powitał wszystkich delegatów oraz zaproszonych gości. Prowadzącym obrad został Marian Kurtiak. Podczas Konferencji Przewodniczący ustępującego zarządu przedstawił sprawozdanie z działalności KDP w latach 2014-2018. W dalszej części Konferencji delegaci, w tajnym głosowaniu, po zaledwie trzech godzinach obrad wybrali nowy skład Komisji Działalności Podwodnej ZG PTTK na lata 2018 -2022.

Członkami KDP ZG PTTK XVIII kadencji (2018-2022) zostali:

Michał Górny –  Bydgoszcz

Dominik Graczyk – Warszawa

Marcin Kasprzak – Kołobrzeg

Artur Król – Kraków

Marian Kurtiak – Koszalin

Ryszard Masłek – Poznań

Dawid Rutkowski – Warszawa

Ireneusz Słucki – Augustów

Marcin Wajdyk – Ostróda

Po głównym głosowaniu w malej sali konferencyjnej, również w trybie tajnym, ukonstytuowało się prezydium KDP. Przewodniczącym ponownie został Michał Górny, Wiceprzewodniczącym ds. Szkolenia Marcin Kasprzak, a Sekretarzem Marcin Wajdyk.

Konferencja przebiegała niezwykle sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze.

Nowo wybrani członkowie KDP otrzymali rekordowo duże poparcie, którego średnia przekroczyła 90%.

Takie rozstrzygnięcie pewnie dla nikogo nie było zaskoczeniem, bowiem ostatnie 8 lat to po prostu dobry czas dla naszej organizacji.