Morski obóz szkoleniowy - Elba 2015

Obóz szkoleniowy to jedna z najstarszych tradycji AKP Krab AGH, którą kultywujemy nieustannie od 50 lat.
W tym roku, po raz kolejny, zapraszamy Was do udziału morskim obozie szkoleniowym, który odbędzie się na włoskiej wyspie Elba..
Ciepła, przejżysta woda, bogactwo morskiej fauny i flory. Czegóż chceić więcej? :)

Zdjęcia i relacja z zeszłego roku

Termin:
Obóz szkoleniowy odbędzie się w terminie 28.05 – 7.06.2015.
Wyjazd z Krakowa 28.05 około godz. 18, powrót 7.06 popołudniu.

Miejsce:
W tym roku, po raz drugi, jedziemy na włoską wyspę Elba, do miejscowości Nisporto.
Bazować będziemy w gościnnym ośrodku Sole e Mare.
Nurkować będziemy w Morzu Śródziemnym!!!

Szkolenie:
W czasie obozu planujemy szkolenie na:
wszystkie stopnie główne: P1, P2, P3,
stopnie specjalistyczne: PNO, PNA, PE, PWM.
Jeżeli jesteście zainteresowani innymi kursami, to proszę pytać Szefa Szkolenia lub Prezesa.

Cennik kursów dostępny w siedzibie Klubu.

Zakwaterowanie:
Mieszkać będziemy w murowanych domkach z łazienką i kuchnią w każdym.
Domki są 4 lub 5 osobowe.
Nocleg w namiotach również jest możliwy.
Jeżeli ktoś wybiera się rodzinnie i chce mieć domek na wyłączność, to jest taka możliwość. Proszę zgłaszać przy zapisach, a my skalkulujemy cenę.

Wyżywienie:
Na własną rękę.
Na terenie campingu oraz na plaży znajdują się restauracje. Ponad to w domkach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie.

Dojazd:
Na miejsce obozu dotrzemy autobusami.

Ubezpieczenie:
W trakcie obozu każdy z kursantów zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia NNW obejmującego uprawianie sportów podwyższonego ryzyka.

Posiadanie aktualnej polisy oraz zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do rekreacyjnego uprawiania nurkowania będzie warunkiem przystąpienia do szkolenia!

W ramach Klubu będziemy wykupywać dla chętnych ubezpieczenie grupowe. Koszt takiego ubezpieczenia nie powinien przekroczyć 90 zł za wyjazd (nie dotyczy kursantów P3, którzy muszą mieć ubezpieczenie nurkowe poniżej 40 metrów).

Chęć skorzystania z takiego ubezpieczenia będziecie musieli zgłosić przy zapisie na obóz.

Chrzest:
Najważniejsze, najprzyjemniejsze, najdłużej wspominane wydarzenie w życiu każdego prawdziwego Kraba odbędzie się w piątek 05.06.2015.

Rekreacja:
Do uczestnictwa w obozie zapraszamy również rekreację. Dołożymy wszelkich starań, abyście również Wy mogli nurkować w trakcie obozu. Musicie jednak pamiętać, że priorytetem są szkolenia.
Jeżeli klubowe możliwości nie wystarczą, aby zapewnić Wam powietrze, będzie możliwość skorzystać z pomocy pobliskiego centrum nurkowego.
Postaramy się zorganizować dla Was, w atrakcyjnej cenie, wypłynięcia do rezerwatu przy wyspie Scoglietto di Portoferraio.
Ponad to, istnieje możliwość wynajęcia 8 osobowego pontonu RIB z silnikiem 40 KM (we Włoszech nie potrzeba patentu sternika motorowodnego do mocy silnika 40 KM), gdybyście chcieli nurkować w bardziej odległych miejscach.

Cena:
Cena uzależniona jest od liczy osób jadących w autobusie ale planujemy, że nie przekroczy ona:
- przejazd + nocleg w domku – 950 zł
- przejazd + nocleg w namiocie – 850 zł
- nocleg w domku (przejazd własny) – 100 euro
- nocleg w namiocie (przejazd własny) – 75 euro

Powyższe ceny obowiązują członków klubu z opłaconą składką na rok 2015 oraz ich rodziny.
Zawierają one również opłatę na transport sprzętu i pozostałe koszty organizacyjne.

Zapisy:
Zapisy przyjmujemy od piątku, 13.03.2015 w Klubie!
Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400 zł lub opłatę za nocleg w euro.

Zapisy na obóz przyjmujemy do 10 kwietnia 2015!!!