Wyprawa klubowa - Egipt 2014

Zima w pełni ale to nie znaczy, że nie można myśleć już o lecie!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w Wyprawie Krabowej 2014 - w tym roku po raz kolejny udamy się do słonecznego Egiptu a konkretnie do Hurgady.

Hurghada leży ok. 500 km. na południowy-wschód od Kairu i rozciąga się wąskim pasem wzdłuż pustynnego wybrzeża Morza Czerwonego na długości około 40 km. Liczy ok. 161 tyś. mieszkańców, w tym kilkanaście tys. cudzoziemców. W pobliżu znajdują się jedne z najpiękniejszych na świecie rafy koralowe.

Termin:
Wyruszamy 9.05.2014 z MPL Katowice w Pyrzowicach.
Do Polski wracamy 16.05.2014.

Zakwaterowanie:
Hotel **** (dokladnie który podamy wam w najbliższych dniach).

Wyżywienie:
all inclusive

Nurkowania:
W planie mamy 10 nurkowań z łodzi na rafach otaczających Hurghadę oraz jedno nurkowanie nocne z brzegu.

W Hurghadzie standardowy dzień nurkowania turystycznego zaczyna się od transferu z hotelu do bazy. Zbiórka przed hotelem wyznaczana jest między godz. 7:30 a 8:00. Po przybyciu na łódź, należy sprawdzić, czy mamy kompletny sprzęt nurkowy. W trakcie jednego dnia nurkowego organizowane są dwa nurkowania. W cenę pakietu wliczona jest butla 12L i balast. Lunch na łodzi, który podawany jest w przerwie między nurkowaniami również wliczony jest w cenę. Powrót do portu następuje zazwyczaj ok. godz.15:00-16:00.

Cena:
Udało nam się uzyskać bardzo atrakcyjną ofertę; kształtuje się ona tak:
Osoba nurkująca z opłaconą składką na rok 2014: 1675 zł + 180 Euro,
Osoba nurkująca bez składki na rok 2014: 1675 zł + 225 Euro.

Co jest w cenie:
• Przelot KTW-SSH-KTW (09.05 - 16.05.2014),
• Zakwaterowanie w hotelu 4*,
• Wyżywienie all inc w hotelu,
• Pakiet 10 nurkowań z łodzi w Hurghadzie,
• Nurkowanie nocne z brzegu,
• Ubezpieczenie,
• Transfery na nurkowania i do hotelu,
• Lunch na łodzi,
• Koszulka.

Czego w cenie nie ma:
• Wiza egipska płatna na lotnisku – 15$,
• Przejazdy na i z lotniska w Katowicach,
• Posiłki i napoje poza hotelem (nie dotyczy lunchu na łodzi nurkowej),

Zapisy:
Wszystkie niezbędne szczegóły są już znane. Zapisy przyjmujemy od dzisiaj, a terminy potwierdzenia udziału i wpłat kształtują się nastepująco:

7 Marca 2014 (piątek) – termin wpłaty pierwszej raty w wysokości 1000 zł,
2 kwietnia 2014 (środa) - termin wpłaty drugiej raty w wysokości 675 zł + 80 Euro,
30 kwietnia 2014 (środa) – termin wpłaty 3 raty w wysokości 100 Euro (145 Euro osoby bez opłaconej składki).

Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są w siedzibie Klubu w godzinach klubowych. Do rezerwacji będziemy potrzebować od Was także następujących danych:
• imię i nazwisko,
• adres zamieszkania,